29 sierpnia 2013

[Ara~] 01~ Watashi no Koi


TYTUŁ: Watashi no Koi [Moja miłość]
AUTOR: [Ara~]
PAIRING: Ohmiya (Ohno Satoshi x Ninomiya Kazunari) [Arashi]
GATUNEK: YAOI*, Romans, Dramat, Komedia
KATEGORIA: 15+


 BOHATEROWIE

Ohno Satoshi

Ninomiya Kazunari     
                                                                                                              
  Sho Sakurai
   
- Na pewno niedługo go znajdę – powiedział Sakurai ocierając z czoła kropelki potu. Musiał się spieszyć. Do konferencji prasowej pozostało niecałe dwie godziny! Nie miał czasu na bieganie po parkach i szukanie jednego obrażonego dzieciaka. Zawsze mógł powiedzieć, że go nie znalazł, ale nie potrafił kłamać. Pospiesznie schował chusteczkę do kieszeni spodni i żwawo ruszył przed siebie.

Po kilkunastu minutach, kiedy przemierzał kolejną parkową alejkę do jego uszu doszedł dźwięk gromkich braw. Przystanął. Przez chwilkę przysłuchiwał się uważnie. Brawa znowu się powtórzyły. Serce Sho zabiło mocniej.
- Mam cię! – prawie wykrzyknął rzucając się biegiem w stronę, z której dolatywały do niego oklaski.
         
Plac zabaw. Specjalnie odgrodzone miejsce dla dzieci stało się sceną nietypowego przedstawienia. Sakurai z trudem przepchał się przez tłum ludzi. Niechcący potrącił nawet jakąś kobietę, ta jednak zachwycona widowiskiem nawet tego nie poczuła. Razem z resztą gapiów zaczęła znowu bić brawo. W momencie, w którym Sho udało się przepchać na początek w powietrzę wystrzelił balon, który równie szybko pękł obsypując zebranych konfetti.  
- Dziękuję, dziękuję! – Młody chłopak ukłonił się, a jego wzrok zatrzymał się na Sho. Ten przywitał się skinieniem głowy. – 'Niestety na dziś to już wszystko. Dziękuję za uwagę!' - dodał zaczynając zbierać swoje magiczne zabawki. Tłum znów klaskał. Niektórzy ludzie pospiesznie wrzucali monety do leżącego na ziemi kapelusza. Sakurai wyczuł swoją szansę. Wyjął z torby dwie koperty i umieścił je w kapeluszu po czym oddalił się. Uważał, że misja została zakończona i mógł w końcu poświęcić czas na rzeczy naprawdę ważne.

Sho zawsze uważał, że jego orientacja w terenie jest dobra, to tylko drzewa wyglądają tak samo. Przysiadł na ławce starając przypomnieć sobie, z której strony właściwie przyszedł. Jego nieprowadzące donikąd rozmyślania zostały przerwane kiedy tuż przed nim stanął chłopak-magik.
'Już mówiłem, że tego nie chce' – powiedział wyraźnie podirytowanym głosem. W ręku trzymał obie koperty i teraz machał nimi przed Sho.

- Sensei nalega byś je zatrzymał.
- Nie potrzebuje od niego żadnych pieniędzy. – Chłopak chciał odłożyć koperty na ławkę jednak Sakurai mu na to nie pozwolił. Złapał go za nadgarstki i zatrzymał.  
- Ninomiya-san nie wiem co między wami zaszło i nie będzie mnie to obchodzić dopóki nie przeszkadza mi to w pracy, ale wiedz, że bieganie za tobą jest straszliwym marnotrawstwem mojego czasu. Weź te pieniądze tak jak było w umowie i przestań narzekać, a jeśli naprawdę ich nie chcesz to przyjdź jutro na wystawę i sam mu je oddaj. – Sho wskazał na drugą, mniejszą kopertę. Ozdobiona była rysunkiem maku.  

Ninomiya wcześniej nie zwrócił na nią większej uwagi. Przeklinając cicho wyrwał się z bolesnego uścisku.  
- Nie chce mieć z nim już nic wspólnego - powiedział wlepiając wzrok w swoje buty. Sakurai podniósł się z ławki i poklepał go po ramieniu.  
- Przyjdź, a zobaczysz coś interesującego. Na pewno nie pożałujesz. Do jutra.

Ninomiya nie miał szans na odpowiedź. Sho dziarskim krokiem ruszył do przodu pozostawiając go samego.  

10 tygodni wcześniej... 

[Od Ara~] Witam serdecznie. To pierwszy raz kiedy na tym blogu publikowany jest mój fanfik(fanowskie opowiadanie). <straszne, aż nadal nie wierzę w to co widzę =.=" > Fabuła kręcić się będzie wokół dwóch członków japońskiego zespołu Arashi, ale bez nerwów - opowiadanie można spokojnie czytać bez znajomości zespołu i jego członków < choć oczywiście zachęcam do zapoznania się z ich twórczością [♥ Arashi for dream! ♥ ] > Kolejne rozdziały będą pojawić się w miarę regularnie. Następnego można spodziewać się już we wtorek. 
Zapraszam do czytania i komentowania!

*Yaoi - jest to gatunek przedstawiający związki męsko-męskie (homoseksualne). 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz