12 lutego 2014

[Bang!] 01~ MAFIA II

TYTUŁ: MAFIA II
AUTOR: [Bang!]
PAIRING: Ohmiya (Ohno Satoshi x Ninomiya Kazunari)
GATUNEK: mafia, sensacyjny, komedia, dramat, obyczajowy
KATEGORIA: 17+Ohno usiadł gwałtownie na łóżku, dysząc ciężko. Chwycił się za głowę. Szaleńczo dudniące serce powoli zaczęło się uspokajać.
Dlaczego ze wszystkich możliwych rzeczy musiało mu się przyśnić pierwsze spotkanie z Nino?
Postawił bose stopy na podłodze obok łóżka.
Nie minęła doba, od kiedy Nino odszedł, a on czuł się gorzej niż kiedykolwiek. Musiał przyznać przed samym sobą, że tęsknota rozdziera go od środka. Nie spodziewał się tego.
Opadł z powrotem na łóżko.
To, że Nino był dla niego ważny – to był fakt – i ten fakt należało zmienić. Nigdy nie powinien był pozwolić sobie na taką otwartość względem niego. Przez jego błąd niewinna osoba została wplątana w sprawy, które jej nie dotyczyły, a mogły nawet doprowadzić do jej śmierci.
Ohno wzdrygnął się.
Musi zdusić w sobie uczucie i wyciągnąć Nino z bagna, w którym się przez niego znalazł.
Przypomniał sobie rozmowę z Seijim.
Nino go nienawidził i najwidoczniej chciał się zemścić. To było do niego niepodobne, ale z drugiej strony, znał Nino i wiedział, że ten zawsze przedkładał emocje nad rozsądek. Poza tym musiał być w szoku, gdy wsiadał do samochodu Seijiego, a Seiji potrafił przekonywać ludzi, zwłaszcza tych, będących na granicy wytrzymałości psychicznej.
Przygryzł usta.
Z nim rozprawi się bez cienia współczucia. Najpierw jednak musi uratować Nino przed Seijim, przed mafią, a może i przed samym sobą.
Ohno wstał gwałtownie.
'Czy tego chcesz, czy nie, zrobię to.'
Przeszedł szybko przez sypialnię i salon do kuchni, zerwał dwa wiszące fartuchy z połówką serca każdy i wrzucił bez wahania do kosza. Poszedł do łazienki i złapał żółtą i niebieską szczoteczkę.
'Żółty i niebieski po połączeniu dają zielony... nienawidzę zielonego.' - Szczoteczki wraz ze wszystkimi rzeczami należącymi do Nino znalazły się w czarnym worku.
Nazajutrz pokojówka Satoshiego wyniosła je do wielkiego kontenera, a trzy dni później przestały istnieć.

Następny rozdział
19 luty, środa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz